Ангари для тварин

Ангари для тварин - як купити готову ферму або склад під ключ

Фото ангара для тварин в Україні

Сучасні будівельні технології дозволяють звести за місяць корівник, свинарник або пташник. Нерідко будівництво завершується в більш стислі терміни. Як результат, фермери отримують швидкобудуюємі ангари для тварин під ключ з експлуатаційним ресурсом 25 - 50 років. Будова окупається за порівняно короткий інтервал часу, розбірні конструкції нескладно модернізувати, перенести на нове місце. Це допомагає без додаткових фінансових витрат змінити профіль діяльності: перейти від вирощування птиці до тваринництва.

Придбати ангари для тварин в Україні без посередницької націнки запрошує інтернет магазин Фермер24. Асортимент швидкомонтованих проектів охоплює розбірні, безкаркасні, холодні або утеплені комплекси.

Цілорічні і сезонні варіанти

Кліматичні умови більшості українських регіонів вимагають утеплення споруд для постійного утримання кролів, худоби або птиці. Для створення прийнятного температурного режиму всередині ангарів для тварин в Україні застосовують ряд способів теплоізоляції:

  1. Напилювання ППУ, іншими полімерами. Технологія привертає увагу низькою теплопровідністю матеріалів (0.03 Вт / мК) і герметичністю. Пінополіуретановий шар наноситься рівномірно на будь-які типи поверхонь, не залишаючи щілин.
  2. Укладання тепофол, інших рулонних утеплювачів. Стрічка реалізується в широкому діапазоні товщин 20 - 150мм. Це дозволяє створити теплоізоляційний шар відповідно до кліматичних умов регіону.
  3. Сендвіч панелі. Модульна конструкція, де поєднується подавлення зовнішніх шумів, теплоізоляція і естетична обшивка.

Останній варіант має обмеження у використанні. Сендвіч панелі не підходять під будови арочної конфігурації. Термін експлуатації перерахованих методик високий. Тому, теплі ангари надійно прослужать не менше 30 років.

Холодні комплекси

Фото ангара для корів від виробника

Ферми, без теплоізоляційного шару, можна перепрофілювати на зиму під склад, інші цілі. Нерідко, їх виділяє тентовая обшивка. Замість металевого профілю ангари для тварин швидкобудуюємі під ключ вигідно накривати вологонепроникною ПВХ тканиною.

Використовуються матерії з високими показниками міцності - щільність волокон до 900 г / кв.м. Поєднання армованої тканини і сталевого каркаса витримує снігові навантаження до 250 кг на кв.м. Вітрова стійкість досягає показника 45 м / с. Крім достатньої міцності, ангари для сільського господарства з тентовою обшивкою виявляють ряд переваг:

Додатково, тентові ангари зводяться швидше каркасних конструкцій з металевою обшивкою, вигідно відрізняються меншою вартістю. Умовне «зшивання» ПВХ тканини здійснюється спеціальним зварюванням. Утворюється незбиране і герметичне полотно, надійно захищає від опадів. Альтернативні види обшивки - алюмінієвий або оцинкований сталевий профіль для тваринницьких ферм переважно для аркових конструкцій.

Типи споруд

Ангари для сільського господарства випускаються в капітальній (зварений) або збірно-розбірній конфігурації. Споруди зводяться на базі металевого остова або по безкаркасній технології. Нарешті, ангари для фермерських господарств розрізняють за формою: полігональні, арочні, шатрові. Четвертий різновид - прямостінні конструкції.

Швидкомонтовані мобільні ангари для тварин в Україні нерідко реалізовані по безкаркасній арочній технології. Споруди оптимально підходять для утримання великої рогатої худоби, розведення кроликів або птиці. Збірка проводиться безпосередньо на місці. Монтажні роботи для ферм площею менше 1000 квадратів займають 2 - 3 тижні. Ширина арочного ангара варіюється від 6 до 24 метрів, висота в інтервалі 3 - 12.

Габарити, незалежно від типу ангарів, забезпечують проведення комунікацій усередині будівлі:

Використання внутрішніх комплексів комунікації характерно для капітальних будівель. Невеликим аграрним господарствам вигідні мобільні розбірні комплекси. Створені під ключ швидкобудуюємі ангари для тварин не вимагають посиленого фундаменту. Для певних регіонів будівництво тваринницької мініатюрної птахоферми проводиться безпосередньо на грунті.

Отримати професійні поради профільних майстрів можна на сайті Фермер24. Одночасно, портал пропонує вичерпний асортимент ангарів для тварин за ціною виробника.