Ангари

Код: Fermer-A-8 (8x10) Арковий ангар Fermer-A-8 8x10
Цена: 160 000 грн.
4,15 м.
10 м.
3 м.
Опція
80 м2
новий
сільськогосподарські
арочний
Код: Fermer-A-8 (8x20) Арковий ангар Fermer-A-8 8x20
Цена: 320 000 грн.
4150 м.
20 м.
3000 м.
Опція
160 м2
новий
сільськогосподарські
арочний
Код: Fermer-A-8 (8x30) Арковий ангар Fermer-A-8 8x30
Цена: 480 000 грн.
4,15 м.
30 м.
3000 м.
Опція
240 м2
новий
сільськогосподарські
арочний
Код: Fermer-A-8 (8x40) Арковий ангар Fermer-A-8 8x40
Цена: 640 000 грн.
4,15 м.
40 м.
3000 м.
Опція
320 м2
новий
сільськогосподарські
арочний

Ангари під ключ – проектування, встановлення і демонтаж

Ангары в Украине по цене производителя

Зберігання продукції, стоянка і обслуговування техніки, розміщення худоби - неповний список завдань, що вимагають швидкого зведення приміщень. Оптимальне рішення становлять промислові ангари - міцні будови, придатні для довговічної експлуатації і багаторазового монтажу / демонтажу. Споруди ефективно використовують займану площу, можуть мати декілька поверхів, придатні для встановлення вантажопідіймального обладнання.

Замовити онлайн будівництво ангарів під ключ в Україні можна з нашого сайту Фермер24. Спеціалісти компанії разроблять проект павільйону, приймаючи до уваги розрахунок сезонних коливань температур, тип грунту місцевості.

Види ангарів

Промислова чи аграрна будівля класифікується по різним параметрам, включаючи тип покрівлі, наявність/відсутність утеплення. Базовим критерієм, що визначає тип ангару, виступає конфігурація металічного каркасу:

Альтернативно, ангари розрізняють по формату покрівлі. Найбільше розповсюдження в Україні отримала двоскатна покрівля. Коник покрівлі запобігає утворенню нальоді та накопиченню снігової маси. Також доступна продажа ангарів з пласким (односкатним) чи арочним дахом.

Використовуємі матеріали

Виготовлення ангарів здійснюється на базі металічного каркасу. Це сталеві (марка С245 і вище) швеллери, двутаври, кутники чи полегшенні конструкції ЛСТКЛМК. Тип обшивки визначається кліматичними умовами регіону і впливає на вартість ангару.

Продажа ангаров разных видов

Для «холодних» приміщень використовується тентова ПФХ тканина чи металопрофіль. Другий варіант представляє лист оцинкованної сталі товщиною 0.5 – 1.2 мм.

Металопрофіль рекомендується застосовувати на територіях, котрі характеризуються високими вітровими і сніговими навантаженнями.

Під виробництво ангарів з утепленням використовується обшивка з металічних чи гнучких сендвіч панелей. Це пара листів, всередині яких розміщується спеціальний матеріал – в лапках вказана теплопровідність, Вт/(м°С):

По типу розрізняють сендвіч панелі промислові чи поелементної сбірки. Шар внутрішнього утеплювача визначається сезонними перепадами температур і зазвичай не перевищує 300 мм.

Встановлення

Поєднуючою характеристикою при будівництві ангару виступає фундамент. Для цього, попередньо визначається несуча здатність грунту місцевості. При низьких показниках величини проводиться побудова ангару на сваях. В інших ситуаціях здійснюється монтаж на стрічковий чи стовпчатий фундамент.

Придбати швидкобудуємі промислові и аграрні приміщення по цінам виробника можна у нас. Компанія Фермер24 виконує різні види сервісу. Ми поставляємо ангари під ключ. Альтернативно, наші спеціалісти допоможуть з консультацією, проведуть розрахунок матеріалів, проектування споруд. Можлива купівля вже готового комплексу, доставка ангарів, а також їх встановлення чи демонтаж. Отримати вичерпну інформацію і зробити замовлення можна на порталі Фермер24.