Ангари прямостінного типу

Прямостінні ангари для фермерів. Зберігання зерна, техніки, тваринництво

Прямостінні ангари – продаж, проектування і побудова

Фото ангаров прямостенных по ценам производителя

Споруди з вертикальними стінами виділяються функціональністю: конструкція адаптована під облаштування другого поверху чи антресолей. Каркасні прямостінні ангари допускають використання вантажопідйомного обладнання всередині, можуть оснащуватися системами водопостачання, та кліматичного контролю. Низька вартість монтажу споруд обумовлена простою конструктивною формою, можливістю побудови по типовим проектам.

Продаж, проектування і встановлення прямостінних ангарів – сфера діяльності компанії Фермер24. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію об'єкта, застосовно до особливостей грунту і кліматичної зони.

Особливості конструкції та експлуатації

Попит на прямостінні ангари в Україні охорлюють різноманітні галузі: будівельну, транспортну, сільськогосподарську та інші. Каркасна конструкція швидко встановлюється на фундамент.

Увесь цикл робіт: від виробництва до монтажа ангару, займає 2 – 3 місяці. При необхідності, будову нескладно демонтувати, і збудувати в другому місці.

Аналогічно шатровій конфігурації, під ангар каркасний прямостінний потребується фундамент. Для слабонесучих грунтів використовують сваї. В інших випадках стрічковий чи стовбчатий фундамент. Базою самого ангару служить сталевий (марка С245) каркас, елементи котрого поєднуються болтами і анкерами. Жорсткість конструкції забезпечують прогони, розпорки, вертикальні/горизонтальні і вітрові зв'язки.

Обшивкою в каркасних прямостінних ангарах виступають:

Конкретний варіант вибирається у відповідності до кліматичних умов регіону. Оптимальний вибір в Україні – прямостінні ангари з утеплювачем всередині «гнучкої» панелі.

Під вітчизняні кліматичні умови спеціалісти рекомендують купити сендвіч, заповнений мінеральною ватою.

Теплопровідність волокнистого утеплювача – 0.035 – 0.04 Вт/м°С. Відповідно до коливання сезонних температур, товщину шару мінеральної вати варіюють у інтервалі 50 – 300 мм.

Тип покрівлі

На відміну від шатрової моделі, ангар з вертикальними стінами має більше різноманіття конфігурацій даху. Конкретний формат покрівлі вибирається у відповідності експлуатації споруди з трьох варіантів:

Класична модель – ангар прямостінний з двохскатною покрівлею. Дах з коником ефективно протидіє накопиченню снігу, обледенінню. Сфера застосування ангару універсальна від зерносховищ до виробничих приміщень. Односкатна покрівля частіше використовується у павільонах на декілька поверхів: авто-мийки, торгові точки, гаражі і майстерні.

Фото прямостенного ангара арочного типа в Украине

Насамкінець, ангари прямостінні з арочною покрівлею переважно споруджуються під аграрні склади, тваринницькі комплекси і стоянки тракторів, іншої сільскогосподарської техніки.

Висновки

Переваги прямостінного каркасного ангару: порівняно низька ціна і швидкі строки монтажу. Павільйон випускається в різноманітних виконаннях: «холодний» чи з утепленням. Вертикальні опори каркасу допомагають оптимальному розподілу навантажень. Додаткове зниження металоємності і вартості можливе при використанні «гнучких» сендвіч панелей.

Замовити проектування чи купити готовий прямостінний ангар на вигідних умовах запрошує наш сайт –Фермер24. Консультанти компанії допоможуть вибрати оптимальне рішення під конкретний тип грунту і кліматичний регіон.