Ангари шатрового типу

Ангари шатрові фермерські для зберігання зерна

Шатрові ангари – швидкобудуємі об'єкти для зберігання зерна

Фото шатровых ангаров в Украине

Серед різноманітних типів зерносховищ окремо вирізняють споруди з максимально корисною площею. Це ангари шатрового типу, основа яких – металічний каркас, встановлюємий на фундамент. Назву споруди визначає її конструкція. Завдяки структурі: двохскатна покрівля і звужуючіся доверху стіни, зменшується металоємність ангара. Тому шатрову конфігурацію відносять до класу економічних швидкобудуємих модулів. Додаткове зниження вартості характерно для будівель на базі ЛСТК, ЛМК.

Замовити на вигідних умовах шатрові ангари в Україні запрошує портал Фермер24. Спеціалісти компанії розроблять проект, виготовлять і встановлять сховище, враховуючи рельєф місцевості, кліматичні умови.

Структура, призначення і види шатрових ангарів

Це універсальне приміщення, що вигідно виділяється можливістю швидкого і багаторазового монтажу/демонтажу. Довжина споруд необмежена, але на практиці не перевищує 60 м. Крок між арками – 3 метри. Матеріал каркасу – сталь марки С245 чи вище. Сфера застосування ангарів у аграрній сфері:

Під сховища використовуються два типи шатрових ангарів. В підлоговій конфігурації зберігають великі об'єми однорідного зерна. Продукт розміщується безпосередньо на підлозі: горизонтально чи під ухилом з заглибленням.

Фото шатрового ангара бункерного типа в Украине

Бункерний варіант оптимальний для розміщення дрібних партій різносортного зерна. Днище такого шатрового ангару реалізовано під нахилом чи має конусоподібну форму. Само будова всередині разділена перегородками і оснащена вінками для кращої вентиляції.

Побудова і утеплення

Традиційно, під будівництво шатрових ангарів необхідний фундамент. Основа споруди виконується відповідно до типу грунта, клімату та призначенню споруди. Розрізняють три види фундаменту під ангари шатрового типу:

На підготований фундамент монтується каркас будови. Це арки, виконані з швеллерів, двутавра, кутників чи легковагових металоконструкцій ЛСТК, ЛМК. Стіни приміщення зазвичай мають утеплення. Особливо популярні шатрові ангари з сендвіч панелей. Це пара сталевих листів заповнена теплоізоляційним, вогнетривким і нетоксичним матеріалом.

Стандартно, під утеплювач застосовують мінеральну вату, щільністю 100 – 115 кг/кубометр. Альтернативою слугує екструдований пінополістирол. Використовується матеріал щільністю від 14 до 25 кг/м3. Другий варіант утеплення сендвіч панелей – поліуретанова піна в консистенції 40 – 45 кг/кубометр.

Переваги

Мотивацією замовити проект шатрового ангару на сайті Фермер24 виступає прийнятна вартість і ряд переваг споруди. Двухскатна конфігурація даху особливо ефективна у кліматичних умовах України. Коник ангару запобігає накопиченню снігу, запобігає утворенню нальоді.

Сама конструкція має високу міцність, надійність і довговічність. Допускається використання легковагових металІчних профілів, що знижує загальну вартість споруди. Експлуатаційний ресурс ангару шатрового типу досягає 50 років.