Елеваторне обладнання

Елеваторне обладнання – вигідні ціни та швидке постачання

Фото элеватора по цене производителя в Украине

Задача оптимізувати виробництво зерна, другої сільськогосподраської продукції, ефективно вирішується придбанням спеціалізованої техніки. Умови сучасного ринку дозволяють гнучко підлаштовувати виробничі потреби під наявний бюджет.

Придбати можна нові та б/в механізми, імпортне чи вітчизняне обладнання для елеваторів.

Поряд з пристроями проводиться продаж силосів і ангарів. Перші ефективні під зберігання сільськогосподарської продукції. Ангари виділяються універсальним застосуванням від складських приміщень до авторемонтних майстерень.

Замовити об'єкт під ключ, купити елеваторне обладнання в Україні по цінам виробника можна у нас. Прийом замовлень і безкоштовні професійні консультації здійснюються в режимі онлайн, спеціалістами компанії Фермер24.

Облаштування території елеватора

Запобігти зберіганню зерна на полях, и зберегти урожай допомогають спеціально обладнані споруди. Це одна з складових елеватора. Їх доповнює цілий комплекс спецтехніки і споруд. Стандартно, будівництво елеватора супроводжує ряд міроприємств:

Багато з конструкцій на елеваторі потребують додаткових робіт: проектування, укладання фундамента, встановлення/демонтажу, обшивки вже збудованих споруд. Це силоси і ангари. Перші представляють металічні, рідше бетонні, бункери з можливістю кліматичного контролю.

Придбати деякі елеваторні системи, силоси зокрема, на сайті Фермер24, можна по держпрограммі компенсації (25 – 40%).

Ангари ефективні як споруди під склади, і інші доміжні павільйони. Поставляються в "холодному" варіанті або з обшивкою сендвіч панелями під утеплення.

Механізми і спеціальна техніка для елеватора

Перед тим як урожай помістити на зберігання, його обробляють: усувають надлишок вологи, сепарують. Згодом, сільскогосподарську продукцію транспортують на зберігання чи під відвантаження.

Оптимальна вологість зерна при помолі складає 15.5 – 16%. Для зберігання на елеваторі умови ще жорсткіші. Вологість зернової маси повинна не перевищувати 14%.

Під ці цілі застосовуються різноманітні агрегати. Безпосередньо, елеваторне обладнання об'єднують наступні властивості:

Кодний тип агрегатів має внутрішню класифікацію. Зокрема купити елеваторне обладнання для сушіння зерна можна під різні типи палива.

Фото мобильного элеваторного оборудования от производителя

Для невеликих фермерських господарств вигідно придбання мобільних агрегатів з дизельним пальником. Крупні аграрні підприємства встановлюють газові зерносушарки модульного, баштового чи шахтного типу.

Вигідні умови покупки

Придбати елеваторне обладнання від виробника безпосередньо, доступно не завжди. Наша компанія пропонує оптимальне вирішення цієї задачі.

На сайті Фермер24 можна замовити проект силосу, ангару під ключ з доставкою і монтажем. Альтернативно, ми пропонуємо купити вже готові споруди, обладнання для елеваторів з заводу по цінам виробника.