Вагове обладнання

Код: ВТА-18-80 Автомобільні ваги колійні ВТА-18-80
Цена: 460 000 грн.
Код: ВТА-18-80ЖБ Автомобільні ваги залізобетонні колійні ВТА-18-80
Цена: 375 000 грн.
Код: ВТА-18-80ЖБ (Премиум) Автомобільні ваги залізобетонні колійні преміум ВТА-18-80
Цена: 445 000 грн.
Код: ВТВ-150-50 Ваги вагонні стандарт ВТВ-150-50
Цена: 490 800 грн.
Код: ВТВ-150-50 (Премиум) Ваги вагонні преміум ВТВ-150-50
Цена: 551 000 грн.

Вагове обладнання для сільського господарства

Ваги - спеціальні пристрої для вимірювання маси вантажів, товарів, тварин і людей. Сучасний виробничий цикл аграрної або промислової компанії включає в себе зважування як вбудований елемент контролю, управління і обліку. Знаючи масу транспортного засобу - автомобіля, вагона, платформного перевізника, тари - контейнера, піддону, бочки годі й розвантажуючи вантажі визначати їх вагу як брутто так і нетто з певною точністю, в залежності від типу датчиків.

Ваги у даному контекств бувають: Железнодорожные весы

Дані типи відрізняються 

Автомобільні важніці служать для визначення ваги вантажу шляхом обчислення різниці між вантаженим і порожнім транспортом. Активно використовуються для зважування сировини та готової продукції в

Ваги для зважування автомобілів класифікуються: Автомобильные весы

Відмінними рисами ваг є ПЗ (програмне забезпечення) встановлюється на комплексі. Воно отримує сигнал від датчика і через мікропроцесорні зв'язки визначає вагу.

У сучасних вагових ПЗ можливо враховуватиВесовая программа

Ці дані можуть зберігається для подальшої статичної та управлінської обробки або передаватися для подальшого використання.

Важливо перевірить відповідність виготовлення установки необхідним ДСТУ України, нормам, стандартам і правилам для швидкої і безперебійної повірки ваг в відповідних органах стандартизації і метрології, сертифікування виробництва..

Для підприємств агробізнесу України можливо отримати державну компенсацію з умовою придбання техніки у заводу-виробника, котра внесена до державної реєстрації на компенсацію у розмірі - 25%
для всіх підприємств агробізнесу, котрі придбали техніку починаючи з 01.01.2019.

Не забывайте читать инструкции и выполнять правила эксплуатации весов!