Теплогенератори на біопаливі

Код: ТГТ-1500 Теплогенератор для зерносушарки на соломі ТГК-1500
Цена: 0 грн.

Теплогенератор для зерносушарок на соломі ТГК-1500 1,5МВт для різних типів зерносушарок. Модульна конструкція. 2 теплообмінника

Код: ТГБ-350 Теплогенератор для зерносушарки на біопаливі ТГБ-350
Цена: 299 000 грн.
10000 м3
ручний
Безперевне годин
85-90 %
450 кВт
2,5-3 на 1 т%
Дрібнофракційне біопаливо, пеллета, лузга
тріски
Всії типів
для зерносушарки
Код: ТГБ-0,75 Теплогенератор для зерносушарки на біопаливі ТГБ-0,75
Цена: 499 000 грн.
20000 м3
автоматичний
Безперевне годин
85-90 %
950 кВт
7,5-9 на 1 т%
Дрібнофракційне біопаливо, пеллета, лузга
тріски
Всіх типів
для зерносушарки
Код: ТГБ-1,5 Теплогенератор для зерносушарки на біопаливі ТГБ-1,5
Цена: 990 000 грн.
40000 м3
автоматичний
Безперевне годин
85-90 %
1600 кВт
15-18 на 1 т%
Дрібнофракційне біопаливо, пеллета, лузга
тріски
Всіх типів
для зерносушарки
Код: ТГБ-2,0 Теплогенератор для зерносушарки на біопаливі ТГБ-2,0
Цена: 1 200 000 грн.
50000 м3
автоматичний
Безперевне годин
85-90 %
2200 кВт
30-36 на 1 т%
Дрібнофракційне біопаливо, пеллета, лузга
тріски
Всіх типів
для зерносушарки

Теплогенератори на біопаливі

Дешеве тепло для опалення ферми, сушіння зерна зараз пріоритет номер один для фермера. Теплогенераториы на біопаливі використовуються для організації опалення складів, ферм, великих офісних приміщень, сушки зернових. Сфери застосування обширні.

Біопаливо не підлягає державному регулюванню цін і являється дешевим варіантом генерації теплової енергії. Технології постійно удосконалюються і данне обладнання працює вже майже без участі людини.

Види теплогенераторів на біопаливі:

Теплогенератор на дровах.
Отримання тепла забезпечується шляхом спалювання дров безпосередньо в топці агрегату. Підвидом є піролізні теплогенератори. Піроліз - це процес спалювання біомаси при низькій подачі кисню. Виділяється піролізний газ. Він дожигается в другій камері згоряння теплогенератора. Дрова - найдоступніший вид палива. Для піролізних теплогенераторів на дровах важливо дотримуватися вологість деревини до 20%.

Пеллетний теплогенератор.

В основі його лежить твердопаливний котел. У нього за допомогою шнека або скребкового транспортера подається з бункера деревна або агро пелет. Перевага у відсутності людського фактора в процесі подачі палива. Більш дороге рішення ніж на дровах. Плюс в точному регулюванні потужності і температури теплоносія на виході, що особливо важливо при застосуванні теплогенератора з зерносушаркою. Для зберігання палива можна використовувати міні-силоси представлені в каталозі.

Теплогенератор на соломі.

Може спалювати тюкувану солому в прямокутних і великих круглих тюках. Для фермерів це найекономічніший за ціною палива варіант обладнання. За допомогою нього дешево можна використовувати зерносушарку, стабільно забезпечуючи обладнання теплом.

Теплогенератор на лузгі і щепі.
В якості палива застосовується лузга, дрібна тріска. Недолік у великій зольності лушпиння. Його частіше необхідно чистити, обслуговувати. Лушпиння і тріска горить швидко і виділяє тепло. На відміну від дров їх простіше зберігати, вони займають менше місця. Є приклади застосування обладнання в тандемі з міні-ТЕС для вироблення тепла та безкоштовного електрики.

Переваги теплогенераторів на біопаливі:

Перелічити всі види сучасних теплогенераторів на біопаливі ми тут звичайно ж не зможемо. У нас представлені теплогенератори для зерносушарок, і для опалення ферм основних видів на найпопулярнішому біопаливі. Якщо у вас є специфічне побажання по виду біопалива, зверніться до менеджерів fermer24.com.ua і ми підберемо кращого виробника, який здатний виготовити необхідний Вам теплогенератор з гарантією і в короткі терміни.