При сучасних технологіях вирощування зернових актуальним стає питання збереження врожаю в товарному, кондиционном вигляді для подальшої переробки, продажу. Основний процес підготовки продукту до зберігання - сушка. Процес сушіння відбувається в спеціальному обладнанні - зерносушарки, а агентом служить тепле повітря нагріте до 120 ° C. Нагрівання повітря для просушення зерна відбувається в пристроях - теплогенераторах. У топці спалюється паливо, через теплообмінник відбувається підігрів зовнішнього повітря, який використовується потім для сушіння пшениці, кукурудзи, сої та інших зернових. ТГБ-350 використовує для генерації тепла найдешевше на сьогодні паливо - біопаливо. Це можуть бути пелети, тріска, тирса, агромусор. Останнього особливо багато буває в фермерських господарствах.
Переваги теплогенератора ТГБ-350
доступна ціна - проста класична конструкція джерела тепла для зерносушарки має досить привабливу ціну.
надійність теплогенератора - якісно виконана збірка ТГБ-350, вдало використаний коструктив топки для біопалива дає гарантію від виробника на теплогенератор 2 роки.
компактність - вертикальне компонування обладнання ТГБ-350 займає мінімальну площу на території агропідприємства для зерносушарки.
Недоліки облвднання по спалюванню біопалива ТГБ-350
потребуються додаткові складські площі для зберігання паливного запасу.
потрібен персонал по контролю за роботою апаратури ТГБ-350 , навіть при самій сучасній автоматиці, так як вогонь на відміну від газового обладнання не перекривається моментально.
є інерційний час по запуску установки ТГБ-350 - розпал і вихід в робочий режим зерносушки.
1 раз на добу потребуєтсья 20ти хвилинна чистка від попелу.
ТГБ-350 подає на зерносушка виключно вторинне повітря на зерно, без домішки димових газів. Використовує в якості біопалива часто викидаємий просто в поле продукт. Теплогенератор може управлятися і контролюватися за допомогою мобільного телефону і блоку плавного регулювання.