Модернизація тракторів «Кіровець» К-700А, К-701

 • Автор : Fermer 24
 • От: 09/12/2019
 • : 0

Трактор «на прокачку» або у нас є все, щоб
зробити його кращим!

Фото трактора Кировец

Не поспішайте списувати з рахунків колись знаменитий, надійний і невимогливий в обслуговуванні трактор сімейства «Кіровець» (моделей К-700А і К-701). Сьогодні ми розповімо як можна «прокачати» вашу техніку і дати їй друге життя. Всі «хвороби» цієї техніки давно вивчені і відомі. Можна підняти його характеристики до рівня сучасних тракторів. Про вартість тут ми говорити не будемо, так як вона у кожному випадку розраховується індивідуально, для вашого трактора.

Зробити запит на комерційну пропозицію ви можете у менеджерів fermer24.com.ua.

Що «прокачується» у базовому варіанті?

Фото ремкомплекта шарнира1. Ставимо ремонтний комплект вертикального шарніра. Для ремонту проушин передньої напіврами і вертикального шарніра в сборі. Спеціальні інструменти не потрібні!

 

Фото ремкомплекта горизонтального шарнира2. Застосовуємо вдосканалений комплект горизонтального шарніра.
Наносимо на робочі поверхні шарніра 2-3 мм шар твердосплавного матеріалу (HRC 42-50 одиниць). Шліфуемо його. Це дозволяє підняти надійність і довговічність цього вузла.

 

Фото ремонтных втулок горизонтального шарнира3. Ставимо комплект ремонтних втулок горизонтального шарніра. Це дозволяє усунути вироблення посадкових місцт під горизонтальний шарнір у задній напіврамі.

 

Фото ремкомплекта пальцев гидроцилиндра4. Застосовуємо для модернізації тракторів К-700А, К-701 ремкоплект пальців гідроциліндра повороту. Він забезпечує надійне і швидке поновлення проушин під встановлення пальців гідроциліндру повороту трактора.

 

Фото усиленной навески5. Ставимо посилену трьохточкову навіску нового зразка. З її допомогою трактор К-700А, К-701 легко агрегатується с будь-яким причепним і навісним с/г обладнаннням. Після модернізації пом'якшує механічні впливи на трактор, дозволяє встановити глибину обробки грунту.

 

Фото колесных дисков6. Ставимо комплект колесних дисків з кріпленням на 16 шпильках.  Вона не дає провертатися дискам, підвищує надійність їх кріплення. Така модернізація трактора «Кіровець»  дозволяє сдвоїти колеса.

 

Фото комплект для сдваивания колес7. Монтуємо комплект для здвоювання коліс. Це дозволяє зільшити площу зчеплення трактору «Кіровець» з грунтом. Піднімаються його тягові і експлуатаційні характеристики, знижується витрата дизпалива, збільшується тягове зусилля «на крюці», рух стає плавним.

 

Фото системы подготовки воздуха8. Додаємо систему підготовки повітря. Після модернізації у вашого трактора К-700А, К-701 з'явиться двухступенева система очистки повітря з використанням ежектора і гвинтових повітряних каналів. Високий ступінь очистки повітря в умовах сильної запиленності і забрудненості оточуючого середовища.

 

Фото системы выхлопных газов9. Модернізуємо систему відводу вихлопних газів. Безшумна робота двигуна, додаткове очищення повітря, покращений огляд водію.

 

Фото импортного двигателя10. За допомогою спеціального комплекту готуємо ваш трактор К-700А, К-701 до встановлення імпортного двигуна на раму трактора К-700А, К-701 і під'єднати всі агрегати і вузли. Після модернізації на «Кіровець» можна встановити двигун DAF, MAN і т.д.

 

Фото комплекта для аксиально-поршневого насоса11. Інсталюємо комплект для встановлення аксіально-поршневого насосу. Керування трактором стає легким і плавним незалежно від рельєфу грунту і навантаження на трактор «Кіровець».

 

Фото комплекта насоса аксиального12. Готуємося до встановлення аксіально-поршневого насосу. Цей насос надійний і простий в експлуатації, має КПД=95%, не залежить від температури і в'язкості мастила. Має магістраль прямого зливу до гідробаку.

 

Фото модернизации для 5-секционного гидрораспределителя13. Модернізуємо трактор «Кіровець» для встановлення 5-секційного гідророзподілювача. Такий комплект має 5 секцій, функцію «автофіксація» і «автоповернення». Може плавно регулювати потік мастила від 0 до 90 літрів за хвилину. Знаходиться за межами кабіни механізатора.

 

Фото комплекта для регулируемого насоса14. Можемо встановити комплект для регулюємого аксіально-поршневого насосу з LS-лінією. Такий гідронасос має зворотній зв'язок по тиску і розходу. Ця модернізація «Кіровця» дозволяє агрегатувати його з сучасними пневматичними посівними комплексами.

 

Фото комплекта для инсталляции 5-секционного гидрораспределителя15. Опціонально може бути встановлено комплект для інсталяції 5-секційного гідророзподілювача з LS-лінією (Bosch Rexroth). Винесений за межі кабіни, має сигнал зворотнього зв'язку по витраті і тиску, що включає підвищенний нагрів мастила.

 

Фото электроприборов16. Міняємо панель приладів на DAF, MAN, Mersedes. Під час модернізації К-700А, К-701 встановлюємо електрообладнання на 24В, звукову аварійну сигналізацію, комплект сучасної оптики, систему GPS (по вашому бажанню).

 

Фото комплекта противовеса17. Монтуємо комплект противаг на 2,7т. Він забезпечує рівномірне розподілення ваги трактору «Кіровець» по осям. Збільшується тягове зусилля на гаку на 80% в комплексі з модернізацією двигуна і площі зчеплення коліс.

 

Фото раздельного гидробака18. Ставимо роздільний гідробак. Незалежна робота гідросистеми рульового механізму від інших гідросистем К-700А, К-701. Підвищує надійність і довговічність системи.

 

Фото комплекта масляных радиаторов19. Прикручуємо комплект масляних алюмініевих радіаторів. Ця модернізація «Кіровця» знизить температуру мастила у гідросистемі трактора, піднімає довговічність і надійність роботи РТІ гідросистеми.

 

Фото топливного фильтра20. Міняємо паливний фільтр на новий «Separ 2000/10». Очищує паливо до 95% від домішок і води, продовжує термін служби паливної апаратури двигуна.

 

Фото сидений механизатора21. «Прокачуємо» комплект сидінь механізатора на новий з пневмоподушкою. Він знижує навантаження на хребет механізатора. В полі працювати стає комфортніше.

 

Фото новых карданов22. Ставимо новий комплект карданів (4 шт.). Безшумна і надійна передача обертання від двигуна і КПП мостам.

Переваги, які Ви отримуєте після модернізації трактора К-700А, К-701 сімейства «Кіровець» (двигуни ЯМЗ-238, ЯМЗ-240):

 • економите дизельне паливо до 30%. При оранці на глибину 25 см витрата складає біля 16л/Га;
 • зростає продуктивність за рахунок росту швидкості оброблення і тягового зусилля на гаку трактора з 5000 кгс до 9000 кгс. Можна використовувати широкозахватні агрегати;
 • трактористу працювати комфортніше. Кабіна утеплена, звукоізольована, встановлені сидіння з пневмоподушкою, обігрівач і (опціонально) кондиціонер, імпортна оптика, насос-дозатор на рулевий механізм.
 • наявність 4-5 секційних разподілювачів (опція);
 • можна встановити 3 типи коліс – стандартні, збільшені (30, 5R32) і здвоєні;
 • сучасна трьохточкова сільгоспнавіска з регулюванням глибини обробки грунту;
 • нові повітряні фільтри «Дональдсон» з двохступеневою комбінованою системої очищення повітря.
 • модернізована гідросистема на 4 пари робочих виводів гідроліній з можливістю регулювання потоку.

Зверніться до менеджерів fermer24.com.ua і взнайте, як модернізувати ваш трактор К-700А, К-701 і дати йому друге життя! Також всі комплекти можуть бути змонтовані самостІйно в умовах фермерського господарства без використання спеціального обладнання.