Плуги для обробки грунту

Плуги загального і спеціального призначення. Плуги для міні-тракторів. Призначені для розпушування грунту та закладення органічних залишків.
Код: ППО-8 Плуг оборотний 8 корпусний ППО-8
Цена: 888 000 грн.
8 шт.
напівнавісний
оборотний

Плуги для обробки грунту

Правильно підібраний плуг - найкраща гарантія якісної обробки грунту. Часто у фермерів виникає питання купити плуг б / у або придбати новий з гарантією. Якісний новий плуг повинен забезпечувати першокласне розпушування і закладення органічних залишків. Головне призначення цього грунтообробного обладнання - підготовка грунту до подальших операцій. При застосуванні плуга грунт розпушується, аерується, знищуються бур'яни. Сучасний плуг складається з: поперечної балки, поздовжньої балки, опорного колеса, навіски, передплужників, корпусів, кутника, головної балки..

Види плугів:

По призначенню

По конструкції корпусу:

По принципу зчеплення:

Основні критерії вибору плуга:

Вибрати новий плуг з гарантією від виробника - відповідальне рішення. Ми проконсультуємо і допоможемо. Знайти плуг для міні-трактора у нас не складно. Зверніться до менеджерів fermer24.com.ua дайте відповіді на кілька запитань і вивчіть персональне комерційну пропозицію з великого переліку плугів, які представлені в нашому асортименті.