Рукава для зберігання зерна

Рукава для зберігання зерна, кукурудзи, сої, силоса та добрив

Рукава для зберігання зерна в Україні

Фото наполненных рукавов для хранения зерна

Технологія зберігання зерна в рукавах спочатку юуда розроблена в Аргентині. У рукавах зберігали подрібнене сіно. Самий простий спосіб (без будівництва капітальних зерносховищ, міні-силосів) зберігання зерна. Використовується як основний спосіб зберігання зернових, так і "буферна ємність", якщо зерносушарка недостатньо потужна. Дотримуючтсь інструкції по зберіганню допускається зберігати матеріали до 2-х років. Основні правила зберігання і підготовки майданчиків для рукавів в Україні регламентує Інструкція No176/8914 від 09.02.2011г.

Що зберігати в рукавах?

Важливо регулярно при зберіганні зерна в рукавах відбирати проби для аналізу.

Основний принцип — вологість зберігання зерна в рукавах повинна бути рівна вологості продукту для продажу. Важлива чистота зерна і відсутність "битого" продукту.

Якщо зерноочищувач застарів та пошкоджує зерно, то краще його попередньо замінити/модернізувати перед закладкою с/г продукту в рукави. Досвід польских фермерів показує, що кукурудза 17-20% вологості у якісних рукавах зберігається до 90 днів без досушки. В Україні фермери зберігали в рукавах кукурудзу 22-29% вологості на протязі 30-35 днів.

Влаштування рукавів:

Фото наполнения рукава для зерна

Поліетиленові рукави виготовляють з високоміцного 3-х шарового поліетилену товщиною від 225 до 270 мікрон. Всередині біла/чорна частина шару, ззовні обов'язково біла — для максимального відбиття сонячного світла. Виготовлення рукавів відбувається методом екструзії під високим тиском. Діаметр виробу складає біля 3 метрів. У нашому асортименті представлені рукави шириною 2,75 метри і довжиною 60 і 75 погонних метрів.

Ви можете замовити у менеджерів Фермер24 розрахунок рукавів для зерна практично будь-якої довжини.

Також існують подвійні рукави - закінчується один рукав і поєднується з другим. Машини для завантаження продукту в рукави називаються беггеры, а для розвантаження - екстрактори.

Можливість купівлі таких машин чи перелік партнерів, де арендувати машини уточнюйте у менеджерів Фермер24.

Переваги та недоліки технології зберігання зерна в рукавах:

Купити надійні німецькі рукава для зерна товщиною 235 мкм та довжиною 60 чи 75 м.п. ви можете на сайті.

Снимок рукавов для хранения с высоты

Потрібна "нестандартна" довжина рукавів? Хочете купити, арендувати техніку для завантаження, розвантаження рукавів? Зверніться до менеджерів fermer24 і ми підберемо найкраще персональне рішення.