Безпілотні трактори

 • Автор : Fermer 24
 • От: 12/04/2021
 • : 0

Безпілотні трактори

Роботи стають частиною нашого щоденного життя. Ні виключення і для сільського господарства. Наукові розробки роботів для сільського господарства або агроботов ведуться в декількох основних напрямках:

 • посів насіння
 • полив
 • збір фруктів і овочів в садах і теплицях
 • моніторинг і контролінг агроугодій
 • боротьба з шкідниками
 • багатофункціональні платформи для різних типів навесок - безпілотні трактора

Цілі запровадження техніки без водіїв -

 • зниження частки людського праці
 • мінімізація впливу шкідливих речовин на людей
 • підвищення врожайності та ефективності виробничих процесів

Одна людина віддалено керує кількома безпілотними тракторами одночасно через комп'ютер або планшет, система визначає перешкоди і зупиняється, техніка не стикається в поле між собою.

Агроботи працюють 24 години на добу.

Безпілотні трактора - є універсальними платформами для навішування різноманітного обладнання. Фермер основне може придбати, а допоміжне брати в оренду у міру потреби.

Регулярно в Голландії проводять показ безпілотних тракторів і мобільних агроботів - Fieldrobot Event. Захоплюючий і пізнавальний науковий фестиваль робить щороку кроки в майбутнє людства.

Беспилотный трактор Spirit

Дизель-електричний агробот Spirit створений компанією Automation Research Group (США) .Цікава відмовостійка система впроваджена на техніці. Відмовилися від супутникової навігації GPS, а застосовують два ретранслятора сигналів по краях оброблюваного поля. За заявами розробників трактор можна залишити без нагляду з повною впевненістю що робота буде виконана.

Беспилотный трактор John Deere

Відома компанія John Deere придбала розробку Blue River Technology з США концепт агроробота, що спеціалізується на знищенні бур'янів. Новаторство полягає в не механічному знищенні шкідливих рослин, а препаратом спрямованої дії, не створюючи шкоди поблизу зростаючим рослинам. Такий підхід зменшує застосування хімічних речовин в десятки разів.

Беспилотный трактор Clearpath Robotics

Clearpath Robotics (Канада) розробила робот-всюдихід для потреб сільського господарства, військової галузі.
Компактний, розмірами 1750 х 1280 х 810 мм, потужністю 80 кс безпілотний трактор перевозить до 600 кг чи тягнути на буксирі.

Беспилотный трактор Amazone-Bosch BoniRob

Компанія Amazone-Werke Gmbh (Німеччина) разом з Robert Bosch випустила легкий польовий автобот Amazone-Bosch BoniRob.
Призначення - знищення бур'янів шляхом удару сталевого стержня до 3 см вглибину. Розпізнавання йде камерою з високою роздільною здатністю.

AGCO Fendt Джорджия представляє систему з двох тракторів, один із котрих безпілотний. Повністю автоматизує процес оприскування, посіву.

Беспилотный трактор Naio Technologies Oz

Польовий робот Naio Technologies Oz з Франції - електричний безпілотний трактор використовується для збору і перевезення врожаю. Для ознайомлення споживачів здається у оренду, поки тільки у Франції.

Беспилотный трактор Kubota Corp

Японська Kubota Corp розробила перший зразок автономного трактора для рисових полів. Агробот уміє робити різну глибину розорювання, контролює місця внесення добрив.

Нові технології змінюють усталені підходи до сільського господарства. 

Колись на полях будуть працювати тільки роботи.