Зерноочищувальні машини

Код: ОВ-2 Зерноочисник стаціонарний ОВ-2
Цена: 25 000 грн.
Код: ОВ-4 Зерноочисник стаціонарний ОВ-4
Цена: 37 000 грн.

Зерноочищувальні машини, машини для очищення вороху, ЗАВи

Зерноочищувальна машина фото

Зерноочистка обов'язкова операція у будь-якому фермерському господарстві. Зібране зерно має домішки, котрі очищаються за допомогою зерноочищувальних машин чи повнофункціональних комплексів типу ЗАВ. При великій кількості домішок зерно переробляти неможна, по друге, ви втрачаєте гроші. При продажу неочищеного зерна покупець скидає ціну з маси.

Очищати потрібно і зерно середньої чистоти. Збільшується строк зберігання зерна, знижується вологість і кількість мікроорганізмів. Очищення підвищує якість зернових.

Домішки від яких очищується зерно:

Домішки діляться на:

Процес очищення:

Зерноочищувальні машини, ЗАВ фото

На які фракції ділиться продукт:

Попередня очистка зернового вороху:

Затягувати з попередньою очисткой неможна. Одна ніч після збирання, а після виникає небезпека самозігрівання і підвищення вологості. Знижується якість.

Первинна очистка:

Вторинна очистка:

Спеціальні способи очищення:

Деякі види домішок являються важковідокремлюємими і не видаляються за допомогою повітряно-решетних зерноочисних машин. Як правило, такі компоненти схожі і по розмірам, і по аеродинамічним властивостям з цінним зерном. Це насіння бур'янів, недоразвинене та проросле насіння основної культури, зерна головні. Для їх відокремлення існують особливі способи очищення.

В інтернет-магазині fermer24.com.ua представлено обладнання для очистки зерна як українського так і закородонного виробництва. У ассортименті машини для зерноочистки працюючі від 220 В і від аккумуляторів. Стационарні та пересувні. Ви отримуєте обладнання безпосередньо від заводу-виробника, минаючи посередників. Так дешевше і надійніше. Всі необхідні консультації по зерноочищувальним машинам і обладнанню вы можете отримати у менеджерів fermer24.com.ua.