Зерноочисні комплекси ЗАВ

Комплекси по очищенню зерна (типу ЗАВ)

ЗАВ фото

Призначені (в залежності від комплектації) для первинного та / або попереднього очищення зернового вороху після комбайна від дрібних (лушпиння, полова, пил) і великих (солома, колоски, камені) домішок на механізованих токах в зерноочисних, зерносушильних лініях на елеваторах, КХП, ХПП. Можлива установка трієрів, пневмосортувальні столів та іншого обладнання для сортування насіння.

ЗАВи комплектуються вібровідцентровими, плоскорешетними, безрешетними сепараторами, ворохоочисниками, скальператорами, норіями, конвеєрами стрічковими, ланцюговими, гвинтовими - за Вашим бажанням.

Устаткування встановлюється в типовому будинку ЗАВу над бункерами чистого зерна і відходів. Під бункерами забезпечується проїзд великовантажних автомобілів.

Бункери та обшивка будівлі ЗАВу найчастіше оцинковані.

Прийом зерна проводиться в завальну яму. Можна встановити авторозвантажувач. Завальна яма ЗАВу виготовляється із залізобетону або сталі, зверху має кришку або навіс. Вивантаження зерна з ями відбувається самопливом, а при високому рівні грунтових вод або великому обсязі зерна - за допомогою конвеєра. Відвантаження очищеного зерна проводиться в автомобілі самопливом з накопичувальних бункерів або норій, конвеєрів в будь-яку точку.

Зернокомплекс ЗАВ можна придбати і змонтувати разом з зерносушаркою. Це оптимізує процеси сушіння і очищення. Бункер ЗАВу використовується для тимчасового зберігання вже просушеного зерна.

Які роботи виконуються при будівництві нового комплексу ЗАВ:

Які роботи виконуються під час реконструкції/ремонті ЗАВ:

Критерії для вибору надійного ЗАВу:

Купити новий ЗАВ або проконсультуватися з питань реконструкції існуючого Ви можете у менеджерів fermer24.com.ua. Ми працюємо тільки з виробниками, які здатні підтвердити високу якість своєї продукції. Ціна на ЗАВ формується заводом виробником і є більш доступною ніж у компаній-посередників. Гарантію, сервісне і постсервісне обслуговування ЗАВу Ви отримуєте з "перших рук".