Мобільні зерносушарки

Мобільні зерносушарки - це спеціальне обладнання з можливістю переміщення між об'єктами, призначене для сушіння зернових, зернобобових та олійних культур.
Код: Large 200 Мобільна зерносушарка Large 200 Pedrotti
Цена: 1 949 900 грн.
6,25 т/год
Кукурудза, Пшениця, Рапс, Ячмінь, Соняшник
38 м3
Дизель, Газ
Код: DF15200 Поточна універсальна зерносушарка DF15200 Alvan Blanch
Цена: 3 856 600 грн.
13,5 т/год
Пшениця, Кукурудза, Соя, Соняшник, Рапс, Насіння трави, Овес, Рис, Льон, Бурачник, Квасоля, Какао-боби, Сорго, Насіння бавовни
12 м3
Природній газ, Дизпаливо, Біомасса
Код: У13-СФ Мобільна зерносушарка У13-СФ
Цена: 935 000 грн.
4 т/год
11 м3
Дрова, Природний газ, Пропан, Солома, Щепа
Код: ЗС-АП-10 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-10
Цена: 343 000 грн.
0,63 т/год
Кукурудза, Пшениця
3 м3
Дрова, Солома, Дизель, Газ

Мобільні зерносушарки – вигідне вкладення коштів

Мобильная зерносушилка для фермерского хозяйства

Збудувати та обслуговувати елеватор, що забезпечує доведення зерна до кондиційного стану, здатне не кожне фермерське господарство. Невеликим аграрним компаніям вигідніше купити мобільну зерносушарку, яка володіє вагомими перевагами перед стаціонарним обладнанням.

Порівняно компактна установка окупається на протязі року, здатна обробити 20 – 400 тон зерна за добу.

Елеваторне обладнання в Україні мобільна зерносушарка, силосиноріїзернометачі – широко представлено на сайті Фермер24. Рекомендації профільних професіоналів компанії допоможуть вибрати пристрій у відповідності до конкретного цільового призначення.

Базова інформація

В нашомум онлайн магазині мобільна зерносушарка представлена вітчизняними та імпортними (Італія, Великобританія) виробниками. Перший критерій вибору аппарату – типи культур. Практично кожна сільськогоподарська мобільна сушарка доводить до кондійних норм пшеницю, кукурудзу і соняшник. Окреме обладнання працює з рапсом, соєю, ячменем, іншими зерновими, масличними чи бобовими культурами.

По принципу сушки розрізняють два види пристроїв:

Другий фактор класифікації – тип енергоносія. Зустрічається мобільна зерносушарка на твердому паливі, газі, з підключенняи до ВОМ трактора чи електрогенератора. Хоча, реально рухомим залишається єдиний тип обладнання. Це дизельна сушарка для зерна.

Чим привертає увагу рідко паливний варіант

Стосовно до України мобільна зерносушарка з дизельним пальником залишається найбільш затребуваною. Це не самий економічний варіант. Але різниця в собівартості сушки компенсується другими факторами. Так, мобільна зерносушарка на газу невигідна внаслідок дороговизни підключення до труби.

Альтернативно, існують універсальні конструкції котла теплогенератора, де дизпаливо замінюють газ, дрова і навіть солома.

Це найбільш вигідний варіант. Дійсно, висока вартість зерносушарки мобільної з твердопаливним генератором, визначається як раз цим компонентом.

Склад і принцип дії

Трубчатый теплообменник зерносушилки фото

Базові знання основних вузлів, котрі об'єднує фермерська мобільна сушарка для зерна, допоможуть при виборі апарату. Теплогенератор вже було розглянуто раніше. Другі компоненти, від котрих залежить продуктивність комплексу, якість обробки продукту і ціна на мобільні зерносушарки:

Оптимальна мобільна сушарка для зерна зазвичай оснащена трубчатим теплообмінником. Завдяки йому мінімізується вірогідність загоряння зерна.

Для роботи з соняхом (насінням) наявність теплообмінника обов'язкова. Пораду можна розглядати, як пряму вимогу норм безпеки.

Також непогано, якщо мобільна зерносушарка на дровах, дизпаливі чи газі доповнена зерноочищувачем. Разом з насінням, обробляєма маса містить дрібне каміння, інші сторонні предмети. Їх захоплює потік повітря і можливе подальше потрапляння у механізми зерносушарки. Це може призвести до виходу з ладу окремого вузла.

Інші нюанси вибору автономної пересувної сушарки для зерна підкажуть спеціалисти порталу Фермер24.