Зерносушарки дизельні

Зерносушарки, що працюють на дизельному паливі з дизельними пальниками
Код: Large 200 Мобільна зерносушарка Large 200 Pedrotti
Цена: 1 949 900 грн.
6,25 т/год
Кукурудза, Пшениця, Рапс, Ячмінь, Соняшник
38 м3
Дизель, Газ
Код: DF15200 Поточна універсальна зерносушарка DF15200 Alvan Blanch
Цена: 3 856 600 грн.
13,5 т/год
Пшениця, Кукурудза, Соя, Соняшник, Рапс, Насіння трави, Овес, Рис, Льон, Бурачник, Квасоля, Какао-боби, Сорго, Насіння бавовни
12 м3
Природній газ, Дизпаливо, Біомасса
Код: ЗС-АП-30 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-30
Цена: 730 000 грн.
1,25 т/год
Пшениця, Кукурудза
7,2 м3
Дрова, Солома, Дизпаливо, Газ
Код: ЗС-АП-40 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-40
Цена: 874 000 грн.
1,7 т/год
Пшениця, Кукурудза
9,5 м3
Дрова, Солома, Дизель, Газ
Код: ЗС-АП-50 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-50
Цена: 1 029 000 грн.
2,1 т/год
Пшениця, Кукурудза
12 м3
Дрова, Солома, Дизпаливо, Газ
Код: ЗС-АП-60 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-60
Цена: 1 255 000 грн.
2,5 т/год
Пшениця, Кукурудза
14 м3
Дрова, Солома, Дизпаливо, Газ
Код: ЗС-АП-80 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-80
Цена: 1 475 000 грн.
3,35 т/год
Пшениця, Кукурудза
19 м3
Дрова, Солома, Дизель, Газ
Код: ЗС-АП-100 Зерносушарка порційного типу ЗС-АП-100
Цена: 1 778 000 грн.
4,2 т/год
Пшениця, Кукурудза
25 м3
Дрова, Солома, Дизпаливо, Газ
Код: МСК-1Д Модульна зерносушарка дизельна МСК-1Д
Цена: 2 245 000 грн.
12 т/год
Кукурудза, Соняшник, Пшениця, Рапс, Соя, Ячмінь
25 м3
Дизель

Зерносушарки дизельні – коли вигідне рідке паливо

Фото дизельной зерносушилки

Найбільш технологічне джерело енергії для зняття вологи – природній газ. Але підключення до «труби» потребує істотних фінансових витрат та іноді фізично неможливе. У подібній ситуації, зерносушарка на дизельному пальному – оптимальна заміна газового пальника. Альтернативний варіант з твердопаливним теплогенератором потребує істотних початкових вкладень капіталу.

Зерносушарки на дизелі – ефективне рішення для невеликих фермерських господарств і підприємств з віддаленими аграрними «точками».

Професійну допомогу в виборі елеваторного обладнання по ціні від виробника пропонує наш сайт Фермер24.

Зерносушарка на дизпаливі – особливості агрегата

В сільському господарстві зернові, масличні та бобові культури використовуються по двом напрямкам. Це харчова промисловість і корми для тварин. Перша галузь висуває більш строгі вимоги до обробки зерна. Потоки нагрітого повітря не повинні містити продуктів згоряння дизельного чи твердотільного палива.

Вирішити проблему допомагає теплообмінник. Дуже бажано, щоб сушарка зерна на ДП мала повноцінний трубчатий вузол чи можливість його встановлення. Робота з таким пристроєм гарантуж екологічну чистоту насіння, але характеризується рядом недоліків.

Зерносушарка з дизельним пальником і теплообмінником не взмозі забезпечити температуру 120°С. Нагрів агента в системі з трубчатим модулем обмежено в 90°С, що недостатньо для сушки фуражної кукурудзи.

Додатково, знижується ККД зернової сушарки. Частину теплової енергії відбирає металічна труба, і нагрів повітря потребує більших витрат палива.

Переваги і недоліки

Фото теплообменника зерносушилки

Найбльш вразлива ланка дизельної зерносушарки це ціна (собівартість) робіт. Середня витрата палива для ДП пальника складає 1.24 – 1.55 (з теплообмінником) літри на тоннопроцент. По актуальним цінам, це 30 – 38 гривень. Собівартість сушки газом (навіть зрідженим) і твердим паливом виявляється нижчою.

Ключова перевага – відсутнє обмеження мобільності. Автономна зерносушарка на колесах вільно пересувається тільки з газовим пальником. Другі переваги сушарки на ДП:

Встановлення теплообмінника – опціональна процедура. Для фуражного зерна підійде зерносушарка дизельна з відкритим полум'ям. З іншого боку, теплообмінник робить сушарку універсальною – придатною для роботи під харчову промисловість. Модуль істотно мінімізує ризик загоряння, що особливо актуально для насіння соняшника. Насамкінець, мобільна зерносушарка з теплообмінником забезпечує більш високу однорідність зняття вологи.

Висновки

Вибір палива для сільськогосподарської сушарки необхідно прив'язувати до конкретних умов виробництва. Під стаціонарний комплекс, де потрібна висока продуктивність, оптимальний вибір – природній газ. Зерносушарка дизельна в Україні залишається затребуваною на невеликих фермах чи розрізнених господарствах аграрного сектору. Це підприємства, де на перший план виходить мобільність апарату.

Зробити остаточний вибір на користь конкретної моделі, допоможуть профільні спеціалісти Фермер24. Ознайомитися з нашими пропозиціями можна на сайті компанії. На порталі представлені імпортні і вітчизняні зерносушарки, інші механізми для елеваторів по розцінкам виробника.