Норії для зерна

Норії ковшові, стрічкові та ланцюгові. Від пиробника з гарантією
Код: Н20С Норія стрічкова Н20С
Цена: 0 грн.
20 т/год
20 м.
Стрічкова
0,7 л.
Харчова пластмасса
Код: Н50С Норія стрічкова Н50С
Цена: 121 000 грн.
50 т/год
40 м.
Стрічкова
2,1 л.
Харчова пластмасса
Код: Н25С Норія стрічкова Н25
Цена: 89 000 грн.
25 т/год
20 м.
Стрічкова
0,7 л.
Харчова пластмасса

Норії для зерна – купляємо техніку промислового масштабу

Фото нории на элеваторе

Транспортування зернової маси у процесі обробки на елеваторі відбувається самопливом, конвеєрами і транспортерами. Вертикальний рух вгору забезпечують норії. Тягове зусилля на механізмі творює електропривід. Забір зерна здійснюють багаточисельні ковші, що зосереджені вздовж ланцюга чи стрічки.

Вигідно купити норію по ціні виробника запрошує спеціалізований сайт Фермер24. Спеціалісты онлайн магазину допоможуть підібрати обладнання з урахуванням особливостей елеватора.

На що звернути увагу при покупці

Вибір норії під сховище для зерна, інші комплекси обумовлений продуктивністю, типом сипучих матеріалів. Відповідно до конструктивних особливостей, ковшові елеватори по виду:

Додатково, купити норії для зерна важливо, виходячи з продуктивності всього комплексу. Тихохідні механізми мають рух стрічки меньше 1 м/с, «швидкісні» характеризуються величинами: 1 – 4.

Вибір по основним вузлам

Вплив на вартість норій здійснить товщина металу самої конструкції, матеріал ковшів, футеровка голівки і башмака. Альтернативно, вклад в ціну вносить тип маслостійкості та число шарів полотна. Насамкінець, купити норію зернову краще з потребуємим комплектом пристроїв контролю:

Практично всі зернові норії в Україні комплектуються гальмівним пристроєм для моментальної зупинки полотна. Багато установок мають можливість підключення систем автоматизації.

Стрічка і ковші

Фото полимерных ковшей для нории

Це взаємопов'язані компоненти. Сталеві чи полімерні ковші на транспортер кріпляться за допомогою гвинтів. Стрічка виготовлюється з спеціального композиту, містить 3 – 8 прокладок, володіє розривним зусиллям 60 – 80 кг/см. Для роботи з вологим зерном краще купити норії в Україні, де полотно має резинові обкладинки. Ширина стрічки повинна переважати габарити ковшів на 25 – 50 мм, бути меньшого розміру барабанів на аналогічну величину.

Продуктивність механізму визначається місткістю черпаючих елементів і варіюється в інтервалі 5 – 800 тон/годину. Зараз, продажа норій поступово орієнтується на механізми з полімерними ковшами.

Конкретний приклад – поліуретан. Це гетероцепний полімер, також застосовується для футеровки металічних вузлів: башмаки, голівки, днище шкребків.

Гарантійний строк служби поліуретанового шару в 10 мм на гранично навантажуємих механізмах складає 1 – 2 сезони.

Купити від виробника норії для зерна з полімерними черпаючими вузлами вигідно по ряду причин:

Повертаючись до футеровки, потрібно розуміти, що звичайний полімерний шар не знімає електростатичний заряд. Переважніше, якщо використовується поліуретан зі спеціальною електропровідною добавкою. Такий матеріал зберігає нерозривність електричного ланцюга, відводить статичний заряд.

Висновок

На порталі Фермер24 в широкому асортименті представлена норія зернова купити у виробника котру чи в компанії, однаково по ціні. Придбання ковшових елеваторів у нас супроводжує безкоштовна професійна консультація профільних спеціалістів.