Зернометачі та зернонавантажувачі

Зернометачі та обладнання для перевантаження зерна
Код: ЗМ-30 Зернометач ЗМ-30
Цена: 85 000 грн.
135 °
Шкребковий
3 м.
30 т/год.
Код: ЗМ-60 Зернометач ЗМ-60
Цена: 117 000 грн.
135 °
Шкребковий
4,5 м.
60 т/год.
Код: ЗМ-90 Зернометач ЗМ-90
Цена: 187 000 грн.
135 °
Шкребковий
4,5 м.
90 т/год.
Код: ЗМ-110 Зернометач ЗМ-110
Цена: 237 000 грн.
135 °
Шкребковий
4,5 м.
120 т/год.
Код: ЗМ-150 Зернометач ЗМ-150
Цена: 290 000 грн.
135 °
Шкребковий
4,5 м.
150 т/год.

Зернометачі – підвищуємо ефективність транспортування зерна

Фото зернометателя в работе

Під переміщення сільськогосподарської продукції на елеваторі застосовується різнопланова техніка: норії, конвеєри, самотічне обладнання. Зернометач являє собою багатоцільовий навантажувач зерна на транспорт чи в сховища. На вітчизняному ринку широко представлені самохідні моделі, що працюють від електродвигуна і пневматичні аппарати.

Сучасний зернонавантажувач – универсальний пристрій, що здатний завантажувати сипучу масу, виконувати буртовання, другі операції. Техніка вирізняється невисокою вартістю, простотою керування і обслуговування.

Вигідно купити зернометач в Україні з професійною консультацією спеціаліста запрошує наш сайт Фермер24.

Склад і види зернонавантажувачів

Функціонально, зернометач містить подаючий пристрій і завантажувальний модуль – триммер. Різниця в конфігураціях визначається механізмом захоплення зерна. Відповідно до способа подачі, виділяють 3 типи зернометача:

Останній різновид відрізняється високими показниками продуктивності та висотою складування. Друга перевага вакуумного зернометача – збереження цілісності.

Фото зернометателя

Шкребкові та шнекові механізми меньш продуктивні, допускають пошкодження зерна, але меньш енергоємкі, прості в обслуговуванні.

Призначення і основні параметри

Основна функція зернометача – завантажувальні роботи на елеваторі. Пристрій швидко наповнює зерном різноманітні сховища і транспортні засоби, включаючи залізничні состави. Додатково, самопересувний зернометач здатний виконувати наступні задачі:

Експлуатаційна потужність зернонавантажувача варіюється від 7 до 18 кВт. Друга характеристика, що формує ціну зернометача, – продуктивність знаходиться в інтервалі 30 – 200 т/годину. Стандартно, величина вказується для вологості зерна меньше 20%. При перевищенні вказаного значення, ефективність завантажувальних робіт знижується.

Другі критерії вибору

Практично всі пересувні моделі оснащені широкою колісною базою, що підвищує стійкість агрегату. Частка пневматичних зернометачів на вітчизняному ринку мала. Зернонавантажувач з електродвигуном характеризується великою продуктивністю. Але при його купвілі також важливий ряд додаткових параметрів:

Ще один критерій вибору зернометача – ступінь пошкодження. Відсоток дроблення зерна у гарних апаратів не перевищує 0.2%.

Практично всі сучасні зернометачі мають кут повороту триммера 135° в обидва боки. Мобільний вузол дозволяє вести безперервне завантаження декількох транспортних засобів. Також поворотний триммер еффективний у процесі буртовання чи перелопачування зерна.

Придбати зернометач від виробника, включаючи вартість агрегату, пропонує наш спеціалізований портал Фермер24. На сайті в широкому асортименті представлені найбільш популярні, шребкові моделі зернонавантажувачів. Допомогу у виборі зернометача під конкретні умови експлуатації нададуть профільні спеціалісти компанії.